პლეიოფი

16 აგვისტო
დრო არენა # მასპინძელი შედეგი სტუმარი ოქმები
17-24 ადგილები
9:30 61 (ა6) ბაჰრეინი
42-40(პ) ალჟირი (ბ6)
ჩამოტვირთვა
9:30 67 (გ6) არგენტინა 32-20 მექსიკა (დ6)
ჩამოტვირთვა
11:45 62 (ა5) ნორვეგია
39-21 საქართველო (ბ5)
ჩამოტვირთვა
11:45 68 (გ5) ბრაზილია 26-27 სერბეთი (დ5)
ჩამოტვირთვა
მერვედფინალი
14:00 63 (ბ1) ისლანდია
26-31 შვედეთი (ა4)
ჩამოტვირთვა
14:00 69 (გ3) პორტუგალია
34-25 ტუნისი (დ2)
ჩამოტვირთვა
16:15 64 (დ3) სლოვენია
25-29 ხორვატია (გ2)
 ჩამოტვირთვა
16:15 70 (ა1) საფრანგეთი
43-21 ჩილე (ბ4)  ჩამოტვირთვა
18:30 65 (ბ3) იაპონია
31-30 ეგვიპტე (ა2)
 ჩამოტვირთვა
18:30 71 (ა3) დანია
28-24 გერმანია (ბ2)
 ჩამოტვირთვა
20:45 66 (დ1) ესპანეთი
27-23 პოლონეთი (გ4)
 ჩამოტვირთვა
20:45 72 (გ1) კორეა
31-32 რუსეთი (დ4)
 ჩამოტვირთვა

17 აგვისტო
დრო არენა # მასპინძელი
შედეგი სტუმარი ოქმები
9-24 ადგილები
19-20 ადგილები
9:30 73 საქართველო
23-32 ბრაზილია  ჩამოტვირთვა
23-24 ადგილები
9:30 75 ალჟირი 27-25 მექსიკა  ჩამოტვირთვა
17-18 ადგილები
11:45 74 ნორვეგია
30-25 სერბეთი  ჩამოტვირთვა
21-22 ადგილები
11:45 76 ბაჰრეინი 24-25 არგენტინა  ჩამოტვირთვა
11-12 ადგილები
14:00 A 77 კორეა 34-36 ტუნისი  ჩამოტვირთვა
15-16 ადგილები
14:00 B 79 პოლონეთი 33-30 ჩილე  ჩამოტვირთვა
9-10 ადგილები
16:15 A 78 ისლანდია 26-37 გერმანია  ჩამოტვირთა
13-14 ადგილები
16:15 B 80 ეგვიპტე 30-35 სლოვენია  ჩამოტვირთა
მეოთხედფინალი
18:30 81 შვედეთი
25-27 დდ
 ხორვატია
 ჩამოტვირთვა
18:30 83 პორტუგალია
24-34  საფრანგეთი 
 ჩამოტვირთვა
20:45 82 იაპონია
27-32  ესპანეთი
 ჩამოტვირთვა
20:45 84 დანია
37-28  რუსეთი  ჩამოტვირთვა

19 აგვისტო
დრო არენა # მასპინძელი
შედეგი სტუმარი ოქმები
5-8 ადგილები
12:30 85 შვედეთი
 34-28
 იაპონია  ჩამოტვირთვა
15:00 86 პორტუგალია  26-33  რუსეთი  ჩამოტვირთვა
ნახევარფინალი
17:30 87 ხორვატია
 24-26
 ესპანეთი  ჩამოტვირთვა
20:00 88 საფრანგეთი    35-27  დანია  ჩამოტვირთვა

20 აგვისტო
დრო დარბა # მასპინძელი
შედეგი სტუმარი ოქმები
7-8 ადგილები
10:30 89 იაპონია
26-34
 პორტუგალია  ჩამოტვირთვა
5-6 ადგილები
13:00 90 შვედეთი   26-25  რუსეთი  ჩამოტვირთვა
3-4 ადგილები
15:30 91 ხორვატია
29-30  დანია  ჩამოტვირთვა
ფინალი
18:00 92 ესპანეთი 25-28
საფრანგეთი  ჩამოტვირთვა

 

ჯგუფური ეტაპი

8 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
10:00 1 საფრანგეთი 42-20 ბაჰრეინი დიდი ჩამოტვირთვა
12:00 3 დანია 28-28 ეგვიპტე დიდი ჩამოტვირთვა
21:00 11 შვედეთი 23-20 ნორვეგია დიდი ჩამოტვირთვა
14:00 5 ისლანდია 26-24 იაპონია დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 7 გერმანია 39-22 ჩილე დიდი ჩამოტვირთვა
19:00 9 საქართველო 28-24 ალჟირი დიდი ჩამოტვირთვა
10:00 2 ხორვატია 30-30 პორტუგალია პატარა ჩამოტვირთვა
12:00 4 არგენტინა 22-26 პოლონეთი პატარა ჩამოტვირთვა
21:00 12 ბრაზილია 33-35 კორეა პატარა ჩამოტვირთვა
14:00 6 სერბეთი 29-18 მექსიკა პატარა ჩამოტვირთვა
16:00 8 სლოვენია 26-29 ტუნისი პატარა ჩამოტვირთვა
19:00 10 ესპანეთი 32-20 რუსეთი პატარა ჩამოტვირთვა
9 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
16:00 13 ჩილე 22-27 ისლანდია დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 14 იაპონია 30-22 საქართველო დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 15 ალჟირი 19-37 გერმანია დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 16 ტუნისი 24-27 ესპანეთი პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 17 მექსიკა 19-32 სლოვენია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 18 რუსეთი 29-24 სერბეთი პატარა ჩამოტვირთვა
10 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
16:00 19 ბაჰრეინი 35-31 დანია დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 21 ნორვეგია 28-34 საფრანგეთი დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 23 ეგვიპტე 26-24 შვედეთი დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 20 პორტუგალია 30-28 არგენტინა პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 22 კორეა 33-31 ხორვატია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 24 პოლონეთი 29-25 ბრაზილია პატარა ჩამოტვირთვა
11 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
14:00 29 ბაჰრეინი 23-39 ნორვეგია დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 31 საფრანგეთი 36-29 ეგვიპტე დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 35 დანია 29-26 შვედეთი დიდი ჩამოტვირთვა
10:00 25 გერმანია 34-18 იაპონია დიდი ჩამოტვირთვა
12:00 27 ჩილე 32-33 ალჟირი დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 33 ისლანდია 42-25 საქართველო დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 32 ხორვატია 33-28 პოლონეთი პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 34 არგენტინა 17-22 ბრაზილია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 36 პორტუგალია 33-24 კორეა პატარა ჩამოტვირთვა
10:00 26 სლოვენია 26-21 რუსეთი პატარა ჩამოტვირთვა
12:00 28 ესპანეთი 29-28 სერბეთი პატარა ჩამოტვირთვა
14:00 30 ტუნისი 37-19 მექსიკა პატარა ჩამოტვირთვა
12 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
16:00 37 ისლანდია 37-27 ალჟირი დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 38 საქართველო 25-41 გერმანია დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 39 იაპონია 35-27 ჩილე დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 40 ესპანეთი 33-18 მექსიკა პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 41 სერბეთი 23-36 სლოვენია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 42 რუსეთი 30-31 ტუნისი პატარა ჩამოტვირთვა
13 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
16:00 43 დანია 33-20 ნორვეგია დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 44 შვედეთი 21-29 საფრანგეთი დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 45 ეგვიპტე 37-25 ბაჰრეინი დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 46 არგენტინა 27-44 კორეა პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 47 ბრაზილია 24-40 ხორვატია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 48 პოლონეთი 22-24 პორტუგალია პატარა ჩამოტვირთვა
14 აგვისტო
დრო მატჩი ჯგუფი მასპინძელი შედეგი სტუმარი არენა ოქმები
14:00 53 საფრანგეთი 35-26 დანია დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 55 ნორვეგია 22-30 ეგვიპტე დიდი ჩამოტვირთვა
20:00 59 შვედეთი 28-20 ბაჰრეინი დიდი ჩამოტვირთვა
10:00 49 იაპონია 29-21 ალჟირი დიდი ჩამოტვირთვა
12:00 51 გერმანია 27-28 ისლანდია დიდი ჩამოტვირთვა
18:00 57 საქართველო 24-29 ჩილე დიდი ჩამოტვირთვა
16:00 56 პოლონეთი 28-38 კორეა პატარა ჩამოტვირთვა
18:00 58 ბრაზილია 27-26 პორტუგალია პატარა ჩამოტვირთვა
20:00 60 ხორვატია 31-19 არგენტინა პატარა ჩამოტვირთვა
10:00 50 რუსეთი 32-14 მექსიკა პატარა ჩამოტვირთვა
12:00 52 სერბეთი 27-37 ტუნისი პატარა ჩამოტვირთვა
14:00 54 სლოვენია 22-30 ესპანეთი პატარა ჩამოტვირთვა

განრიგის ნახვა / ჩამოტვირთვა | დასაბეჭდი ვერსია